Naaldvilten met lunch

Artikel 5 van 6
€ 69,95
Voorraad 6 stuks
Overzicht

Naaldviltkunst

Naaldvilten is een ambachtelijke techniek waarbij losse wolvezels met een speciale viltnaald worden samengeprikt tot een stevig geheel. De naald heeft weerhaakjes die de wolvezels in elkaar haken, waardoor de wol langzaam vervilt en vorm krijgt. Deze techniek maakt het mogelijk om zowel platte vormen als driedimensionale figuren te maken, van zachte dieren en poppetjes tot sierlijke decoraties.

Wat naaldvilten extra bijzonder maakt, is het meditatieve karakter: het ritmische prikken en het geleidelijke ontstaan van een vorm uit losse, pluizige wol werkt rustgevend en geeft ruimte voor creativiteit.

Wat gaan we precies maken?

Je maakt in een ring van 15cm diameter jouw eigen naaldviltkunstwerk. Probeer van tevoren na te denken wat je zou willen maken. Op Pinterest kun je ontzettend veel mooie voorbeelden en inspiratiebeelden vinden.

Voor koffie, thee, fris en de lunch wordt gezorgd! In een aparte mailing wordt gevraagd naar eventuele dieetwensen.

Natasja van Atelier Geluk begeleidt de workshop en zorgt voor alle materialen. Birgit is er deze avond ook bij en geeft een rondleiding door de boomgaard. 
Wat de workshop zo uniek maakt is de losse setting. De uitleg start gezamenlijk en daarna ben je vrij om te gaan zitten waar je wilt. Dit kan buiten zijn, in de boomgaard, de tuin of binnen. 

Locatie

 Helmgaard Laanweg 7  in Zuidschermer 

Wanneer?

Zondag 7 september 10.00 uur - 14.00 uur

© 2018 - 2025 Poldermuts | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel